Skip to main content

Valu Pärast nimmelülide Epiduraalsel Steroid Injection

Steroidid

Steroidid on orgaanilised ühendid, mida toodetakse tavaliselt organismis. Nad samuti loodud teiste loomade, taimede ja ka FUNGIS, kulud epiduraalsele Steroid Injection . Inimestes, steroidid on kasutatud toota mitmeid erinevaid hormonaalseid aineid, mis on vajalikud organismi nõuetekohaseks toimimiseks.

Vajuta siia, et osta steroidid ametlik veebisait

Beyond loomulik inimese füsioloogia on lisaks ravimeid nimetatakse anaboolsed steroidid, mille eesmärk on tõsta lihaskoest mass ja parandab ka spordi tegevuse.

Sportlased ja ka koolitajate kõrgetasemeliste amatöör samuti spetsialist sporditegevuse sageli loota steroidid saada ebaõiglase eelise konkurentide ees. Paljud ametlik sporditegevuse ettevõtted lükata tugevalt selle tava (mis käsitleb seda kui truudusetus) ja mitmed säilitada hariduse ja skriiningprogrammide veenda seda.

Lõpuks steroidid võivad täiendavalt toodetud kasutamine ravimi. Võibolla kõige sagedamini kasutatavad steroid süsti on need kasutatavad ravimid pain– kortikosteroide.

Liiki Steroidid

Ka professionaalsed sportlased liitumist mitu spordialadel on kasutades steriods toimivuse parandamiseks ja ka ehitada lihaste üle 90 aasta. Mitte-meditsiinilise kasutamise erinevaid steroide on laialt levinud sportlased osalesid võimsus sport nagu võimsuse tõstmine, keha hoone, pesapall, jalgpall ja ragbi.

Populaarsus tuleneb nende tajutud toetuse suurendamiseks lihasmassi ja jõudu samuti parandada konkurentsi maksumus epiduraalsele Steroid Injection . Seal on rohkem kui üks miljon hinnanguliselt klientidele erilaadseid steroidid USA üksi.

Umbes 2% sportlased vanuses 10 ja 14, samuti 5% kuni 10% keskkooli professionaalsed sportlased on kasutanud mitut liiki steroide, kuigi nende kasutamine on keelatud.

Lisaks umbes 5% kolledži sportlased praegu kasutada eri liiki steroide. Selle tulemusena õigus- ja halduskulud ka probleemid on raske hinnata, kui palju Olympic ja professionaalsed sportlased praegu kasutades narkootikume. Siiski erinevaid Olympic Gold medalistid on tegelikult olnud nende medalid võetud silma kasutades erinevat liiki steroide.

Kasutades steroidid, et inimesed arvavad, on turvaline steriods jaoks võimendatud konkurentsi murrab aus mõisted ja puhtalt keelanud sõjaliste lahenduste koos USA Olümpiakomitee (USOC) ja ka mitmed teised riiklikud spordi juhtorganite. Vältida väga erinevat sorti steroidid ja klõpsake siia võtta heli tehnika kere samuti sportlik edu.

Vajuta siia, et osta steroidid ametlik veebisait

Steroidid Side tagajärjed

Kortikosteroidid on põletikuvastane ravimeid, mis meenutavad loomulik põletikuvastane hormoonaineid meie keha. Neid kasutatakse hallata üle aktiivse immuunreaktsioon arvukates tingimused nagu sõrmikud, allergiad, astma ja autoimmuunne probleeme.

Nad on tugevad ja ka väga tõhus, kuid neil on märkimisväärne soovimatuid tagajärgi, mil määral, mis on tavaliselt annusest sõltuvad st: mida suurem on igapäevaste annuse ja pikema ajaperioodi te võtate ravimit, seda suurem risk kõrvaltoimete tekkeks.

Paljud inimesed hormoonravi on tavaliselt teadlikud nende tulemuste või kuidas nende eest hoolitseda, kui nad esinevad ja ka ei saa aru, kuidas täpselt nad võiksid elada kaua tagajärjed.

Alljärgnev on ülevaade steroid kõrvaltoimeid võite näha, kuidas hoolitseda ise, kui teil tekib ja millal neid konsulteerida oma arstiabi praktik.

 • Käitlemise stress ja ärevus : hormoonravi rohkem kui kaks nädalat? Sa ei pruugi olla sama võime reageerida ärevus tulemusena steroidide mõju teie neerupealised. See mõju võib kesta umbes aasta pärast loobuda steroidi ja tavaliselt mitte rohkem kui aasta pärast seda.
 • Saamine sicker : Steroidid on immuunsuspressante suurendada nakatumise võimalust. On vaja minna üle väärtusliku meetodeid, et suurendada oma immuunsüsteemi kogu ja pärast hormoonravi.
 • Haavandid : Steroidid võivad põhjustada mao- või seedetrakti mädanik ja / või verekaotus. Ärge võtke koos Advil, valuvaigisteid või Aleve nagu on neli korda suurem kui lisada. Võttes ravimi roogasid saab abi, kuid seal on rohkem meetodeid loobuda neid ärritab seedetrakti. Demulcent maitsetaimed samuti kliistri toit võib olla väga tervendav seedesüsteemi rakulise vooder.
 • Kaotanud luud : Steroidid suurendada pragu risk harvendusraie luud. Teil võib olla luude kontrolli teha enne ja ka pärast ravi. Sa võiksid kaotada 10-20% oma luumassi väga esimese kuue kuu jooksul pärast ravi alustamist.
 • Kaalutõus : Steroidid aeglane ainevahetus ja hoiule ka rasva ümber oma kõhu piirkonnas nimetatakse kortisooli kõhupiirkonda. Nad tõsta isu ka. Leiame 4-8% kehakaalu tõusu isegi väiksemaid annuseid. Pärast peatada steroid kaal väheneb ühe aasta jooksul lõpetab ravimi.
 • Unetus : Steroidid võivad vallandada unetus. Sageli võtate annuse varahommikul ja ka harjutada suurepärase une hügieeni aitab siiski taimsete ravimite samuti nõelravi võib olla kohutav tarvikud lõõgastuda närvisüsteemi elevil steroidid.
 • Vererõhk ja ka veresuhkru tase : Steroidid registreeri vedelikupeetust poolt tasakaalust naatriumi ja mitmesugused muud elektrolüüdid kraadi. Muutes oma dieedi kava, et vältida selle on oluline samuti kontrollimise vererõhku pidevalt.
Vajuta siia, et osta steroidid ametlik veebisait

Steroid Blog Post Cycle teraapia

Inimese keha pidevalt kipub pidama väga hästi tasakaalustatud riigi nimega homeostaasi. Keha on harjunud seda tingimust samuti tunneb end mugavalt seda. Mõnikord on tarbimise seest materjale, mis loovad olulise tõusu tõstame keha tasandil mööda homeostatic kraadi.

On selline pidu, keha reageerib minimeerides oma toodangu selliste materjalide püüdes taastada normaalne kraadi, mis on suhteliselt madalam, kulud epiduraalsele Steroid Injection . See nõuab sama puhul hormonaalsete tootmist organismis. Nagu kasutamisel väljaspool materjalide lõpetatakse, organismi enda tootmine hormoonid languse allpool regulaarselt. Kogu tase organismis on seega vähendatud või alla.

Sellisel juhul Message Cycle teraapia on tehnika kasutatud taastuda organismi loomulikku tootmisega hormoonid. Teisisõnu, PCT toidulisand raviskeemi kasutavad privaatne pärast lõpetamist tsükkel prohormoon (anaboolne). See on üks üks kõige olulisemaid elemente täielik, tõhus prohormoon tsükli. See on alates ajal allasurutud periood, võiks kaotada palju kasu puudumisel PCT.

Seega näeme, et artikkel Cycle Ravi on tehnika, mille ravimid töötavad abil erinevate süsteemide, püüdes suurendada stabliseeriva ja tervendamist kasutaja hormoonid normaalse niipea kui pärssivat anaboolsed androgeense steroid tsükkel on tegelikult peatunud.

MIKS PCT VAJA?

 • PCT taastab tüüpiline hormonaalsed tootmist organismis pärast tsükli mores kui.
 • See võimaldab organismil toota valku samuti lihasrakkude ka soodsat hormonaalsed tingimustel.
 • Aitab vältida terve valgu kadu, sest antikataboolset kodudes eksponeeritud testosterooni keha oma tagasihoidlik probleem.
 • Paneb teatud säilitamise kasu jooksul tehtud prohormone.Ken tsükli.
 • See aitab vältida ebasoodsat tulemust põhjustatud lõpetatavast anaboolsed steroidid.
 • Toob tagasi endogeense testosterooni tootmise kiiresti.
Vajuta siia, et osta steroidid ametlik veebisait

Kas Steroidid osta ebaseaduslik?

Paljud inimesed kasutavad steroide lühiajalise aluseks tulemuslikkuse suurendamise, hormonaalne aine ammendumine ja anti-vananemise meetmeid. Tegelikult on sport, lihaste hoone ja anti-vananemise kogukonnad, steroidid on vaikselt ja ka üldtunnustatud. Sellegipoolest steroidid on endiselt narkootikumide samuti rangelt keelatud ilma kehtiva retsepti. Müük ja omandiõiguse anaboolsed steroidid on föderaalne ja sedastada kuriteo eest karistatakse vanglas aega.

Ajakava positsioneerib kõik ohtlikud ravimid viieks klassifikatsioonid, korraldada I (kõige ohtlikumad ja sõltuvust) V (väga vähemalt ohtlike samuti harjumust), mis põhineb nende võimalikku kuritarvitamist, tunnustatud kliinilised kasutamine ravi ja ka ohutuse kriteeriumid.

Steroidid langevad keset vahemikus õigeaegselt III. Põhimääruses määrata, et Ajakava III meditsiin nagu anaboolsed steroidid “on võimsust kuritarvitamise alla kuuluvatest ühenditest kantud I ka II ja on tegelikult praegu aktsepteeritud meditsiinilises ravis kasutamiseks USAs ja väärkasutamise ühend võib põhjustada tagasihoidlik või madala füüsilise toetumine kõrge psühholoogilise dependancy või kui tegemist on anaboolsed steroidid, võib põhjustada füüsilist kahju. “

Tänapäeval arvukad ettevõtted pakuvad palju on-line anaboolsete steroidide tooted, millel on nende turustamise litsentsi akrediteeritud isik, kes näitab, et teemad pakutakse on testitud põhjalikult seotud kvaliteedi ja mõju võtmine toode.

Kust Steroidid Online?

Kvaliteetne asjade olemasoleval turul on sageli mure. Inimesed pärast esimest ostu ümber omandada steroidid on tavaliselt lihtsalt valida farmatseutilise kvaliteediga esemeid välja ärevus tundmatu tippkvaliteediga muretsema maa alla lab esemeid.

See on lihtne mõista, kuid need 100% Dianindividuals peab olema praktiline ja mõistma, et reaalsus stsenaarium on see, et farmaatsiatooteid on palju ja ka mõned vahel on anaboolsete steroidide must turul täna.

Erinevad Teine probleem on see, et ravimite kvaliteedi teemad on siiani üks enim võltsitud samuti võltsida asjade ümber, kulud epiduraalsele Steroid Injection . Lisaks eelpool nimetatud, tohutu enamus tooted on UGL hinne anaboolsed steroidid, ja niikaua kui see võib olla midagi, et keegi meeldib või tahab hakkama, see on praktiliselt ainus võimalik valik neile, kes soovivad saada osa ettevõtja anaboolsete steroidide kasutamisega.

Hoides et ta tegelikult töötatud, üksikisikud peaksid täielikult mõista kaasnevaid ohtusid otsuse tegemise saada steroidid ja tunnustada ka erineval tasemel toote kvaliteet (samuti riske).

Kui maa alla laboris asjade puhul on olnud mõned intrigeeriv uuringud samuti lab hindamise läbi hiljuti, et on vaja valgustada põhilised kvaliteedi maa alla laboris esemeid.

Tuleb meeles pidada, siiski, et maa alla lab tippkvaliteediga anaboolsed steroidid võivad ulatuda tõesti madal kvaliteet väga kõrge kvaliteediga, mis ei ole kõik maa-alused laboratooriumid teha underdosed toodete või elemendid, mis sisaldavad lisandeid.

Sellegipoolest halvasti doseeritakse ja saastunud esemed teha asendisse suur küsimus on anaboolsed steroidid maa-alune turg ja see valitseb piisavalt intsidendi et ohud ei ole väike üldse.

Vajuta siia, et osta steroidid ametlik veebisait